Dimitris-margaritis-kimdir-nerelidir-boyu-kac-kilosu-kac-burcu-nedir
Adı Soyadı Dimitris Margaritis
Doğum Tarihi 45 (1974)
Göz Rengi Mavi
Yaşadığı Şehir Atina | Yunanistan

Biyografisi

Survivor 2019’da en çok dikkat çekecek atletik vücudu ile tartışmasız Yunan yarışmacı Dimitris Margaritis olacak. Türkiye’de yapılan tanıtımlarda da yaşı 45 olması nedeniyle deneyimli ve hırslı olduğu görülen Dimitri çok da kuvvetli olan Dimitris Margaritis survivor 2019 da öne çıkan yarışmacılardan biri olacaktır.

Eski dekatlon şampiyonudur ve MMA isminde ki bir tür kafes dövüşü sanatı eğitmenidir. Kavgacı ve sert bir adam. Asabiliği her zaman Survivor Yunan takımını karıştıracak. Güç oyunlarında en çok Pelenakos Yunanistan takımının gücü olacak.

Survivor 2019 Yunan yarışmacı Dimitris 1974 doğumlu. Yarışmacının güncel yaşı 45. Fakat yaşına göre oldukça diri ve güçlü. Evli olan Dimitris’in 14 yaşlarında bir çocuğu bulunuyor. Gençliğinde atletizm ile uzun süre ilgilenmiş bu nedenle parkur oyunlarında avantajlı. Ayrıca tenis de oynamıştır.

Yunanistan’ın başkenti Atina’da yaşamaktadır. Asıl mesleği ise gardiyanlıktır. Yunanistan Özel Kuvvetler Komutanlığında asker olarak işe başlamış daha sonra yaşının ilerlemesi ile gardiyanlığa geçiş yapmıştır. İlerlemiş yaşına rağmen Survivor’ın en iddialı isimlerinden biri olan Dimitris takımına çok sayıda oyun kazandıracağını söylüyor.