gokberk-demirci-kimdir-nerelidir-kac-yasindadir-boyu-kac
Adı Soyadı Gökberk Demirci
Yaşı 34 (23.04.1985)
Boyu 1.81 m
Kilosu 80 kg
Göz Rengi Ela
Burcu Terazi
Doğum Yeri Kocaeli

Biyografisi

Gökberk Demirci, 1989 yılının Ekim ayında dünyaya gelen yakışıklı oyuncu Kocaeli, İzmit doğumludur. Terazi burcudur. Baba tarafından ise aslen Adana‘lıdır. Babasının mesleği nedeni ile İzmit’te doğmuş, daha sonra bir çok şehirde yaşamıştır. Kendisinden 6 yaş küçük Berkay isminde kardeşi henüz 18 yaşında iken motosiklet kazası sonucu yaşamını yitirmiştir. Kendiside Motosiklet tutkunudur, ancak kardeşinin ölümü ve ailenin tek çocuğu olması sebebi ile bu tutkusundan vazgeçmek zorunda kalmıştır.

Hayvanları çok seven başarılı oyuncu boş zamanlarında müzik dinlemeyi, hayvanlarla vakit geçirmeyi sevmektedir. Sesininde güzel olduğu belirtilen Gökberk Demirci her ne kadar sesi güzel olsa da kendi kendine söylemeyi ve söylemekten çok dinlemeyi tercih etmektedir. Bekar’dır, ancak günümüzde sevgilisi var mı sorusunun cevabına maalesef ulaşılamamıştır. Sosyal medya ve magazin dünyasından uzak kalmayı tercih etmektedir.

Oyuncu kimliğinin yanı sıra geçmiş yıllarda uzun süre karma ring sporları yapmıştır. Eğitim dönemlerinde ise çocuk oyunlarında yer almıştır. Cengiz Küçükayvaz tiyatrosu ve A ktör-ist tede yer alan Gökberk Demirci ayrıca, ring sporları ile birlikte kılıç kullanma ve at binme becerisine sahiptir. Cross’la başladığı spor yaşantısını basketbol, Boks, Muay Thai gibi sporlar ile devam etmiştir.
Muay Thai’de Kick Boks 2009 Marmara Bölgesi 3. lüğü vardır. Kuzgun Akademi İlker Can Karagül ve Slovak Belicka’dan kılıç kullanma, savunma ve koreografi eğitimleri almıştır. Sözlerin Ötesi isimli belgeselin yanı sıra Rexona Survivor ve Letgo reklamlarının yüzü olmuştur.

Rol Aldığı Projeler

Arka Sokaklar
Bir Zamanlar Osmanlı Kıyam
Osmanlı’da Derin Devlet
Cinayet Gölge Takımı
Western
Demir Atlı Gringo
Hayatımın Aşkı
Yıldızlar da Kayar
Malazgirt 1071