derya-beserler-kimdir-nerelidir-boyu-kac-kilosu-kac-burcu-nedir
Adı Soyadı Derya Beşerler
Yaşı 34 (23.04.1985)
Boyu 1.71 m
Kilosu 55 kg
Göz Rengi Kahverengi
Burcu Boğa
Eğitim Yeditepe Üniversitesi Sinema-TV Bölümü
Doğum Yeri İzmir

Biyografisi

Derya Beşerler aynı şehirde 1985 yılında İzmirde dünyaya gelmiştir. İzmir Özel Tevfik Fikret Lisesi’ni bitirdikten sonra Yeditepe Üniversitesi Sinema ve Televizyon Bölümü’nü bitirdi. İki yılı aşkın bir süre Müjdat Gezen Sanat Merkezi’nden bir hocayla oyunculuk çalıştı.

İlk dizi tecrübesi olan Canım Ailem‘de hem reji tarafında çalışıp, hem de dizide göründü. Üç sene kadar hem reji yapmaya hem de küçük rollerde yer almaya devam eden Beşerler, Aşk Emek İster adlı dizi ile kariyerini kamera karşısında sürdürmeye devam etti. Ayrıca BKM Mutfak’ta oyunculuğunu tiyatro ile geliştirdi.

Derya Beşerler, ekranların birçok yapımında rol almış ve her rolünde oyunculuğu sayesinde dikkatleri üzerine çekmeyi başarmış isimlerden biridir.Son olarak Güzel oyuncu Derya Beşerler, 2017-2018 sezonunda Star TV ekranında izleyicisi ile buluşan ve kanalın dikkat çeken yapımları arasında olan, Ufak Tefek Cinayetler dizisinde Gökçe Bahadır, Aslıhan Gürbüz, Bade İşçil, Tülin Özen, Mert Fırat, Yıldıray Şahinler gibi değerli isimlerle rol almıştır.

Rol Aldığı Projeler

Ufak Tefek Cinayetler
Gecenin Kraliçesi
Aşk Emek İster
Gurbette Aşk
Canım Ailem
Bir Çocuk Sevdim
N’apcaz Şimdi?
Merdiven Baba
Ahirim Sensin