zalim-istanbul-aysen-sezerel-kimdir-nerelidir-boyu-kac-kilosu-kac-biyografi
Adı Soyadı Ayşen Sezerel
Yaşı 53 (07.08.1966)
Boyu 1.64 m
Kilosu 59 kg
Göz Rengi Kahverengi
Burcu Aslan
Eğitim İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuarı Tiyatro Bölümü
Doğum Yeri İstanbul

Biyografisi

Ayşen Sezerel, 07 Ağustos 1966 tarihinde İstanbul’da doğdu. İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuarı Tiyatro Bölümünden mezundur. Birçok projede yer alan başarılı oyuncu; Pis Yedili, Arka Sokaklar, Umutsuz Ev Kadınları dizisi ile başarıyı yakalamıştır. Daha sonra Kaçak Dizisinde Cemile karekteri ile diziye dahil olmuştur. 2015 yılında Ne Munasebet isimli dizide Nukhet karekterini canlandırmıştır. 2016 yılında Babaların Babası isimli sinema filminde yer almış ve hülya karekterini canlandırmıştır. Yine aynı yıl Hayat Sevince Güzel isimli tv dizisinde Hatice Soylu karekterini canlandırmıştır. 2018 yılında Sosyetik Güzel isimli tv filminde Hayriye karekterini üstlenmiştir. Son olarak 2019 yılının yeni dizisi Zalim İstanbul isimli dizide Nermin karekterini üstlenmiştir.

Ayşen Sezerel Yer aldığı Projeler

2018 – Sosyetik Gelin(Hayriye)
2016 – Hayat Sevince Güzel(Hatice Soylu)
2016 – Babaların Babası(Hülya)
2015 – Ne Münasebet(Nükhet)
2014 – Kaçak(Cemile)
2013 – Bir Aşk Hikayesi(Asiye German)
2012 – Annem Uyurken(Lale)
2011 – Umutsuz Ev Kadınları(Gülperi)
2006 – Sahte Prenses(Gülnur)
2005 – Beşinci Boyut
2002 – Sırlar Dünyası / Sır Kapısı

Zeynep Tuğçe Bayat boyu, Zeynep Tuğçe Bayat kimdir, Zeynep Tuğçe Bayat nerelidir, Zeynep Tuğçe Bayat kilosu, Zeynep Tuğçe Bayat yaşı
Adı Soyadı Zeynep Tuğçe Bayat
Yaşı 29 (08.02.1990)
Boyu 1.65 m
Kilosu 54 kg
Göz Rengi Mavi
Burcu İkizler
Eğitim Marmara Üniversitesi Hukuk Fakültesi
Sevgilisi Cansel Elçin
Doğum Yeri Mersin

Biyografisi

Zeynep Tuğçe Bayat, 8 Şubat 1990 tarihinde Mersin doğmuştur. İlköğretim ve ortaöğretim sürecini Mersin’de tamamlamıştır. Lise eğitimi yıllarında okulun tiyatro kollarında aktif bir şekilde yer almıştır. Lise yıllarında ilerleyen süreçte yerel bazı projelerde küçük roller almaya başlayarak kendisini daha deneyimli hale getiren Bayat, lise eğitim hayatının ardından Marmara Üniversitesi Hukuk Fakultesi’ni kazanarak buradan başarılı bir şekilde mezun olma şansına erişmiştir. Eğitiminin ardından staj safhasında iken hayali olan oyunculuk için girişimler yapmaya başlamıştır ve Zeynep Tuğçe Bayat İspanya’ya gidip eğitimler almıştır. Bir çok dizi ve reklamlarda yer almıştır en çok dikkat çeken reklamı ise Turkcell’dir. 2007 yıllarında Fox tv’de yayın hayatına başlayan Arka Sıradakiler adlı dizide yer almıştır. 2015 yılında Çilek Kokusu adlı dizide Gonca karekterini canlandırmıştır. 2016 yılının haziran ayında Seviyor Sevmiyor adlı dizide Buket karekterini canlandırmıştır. İlk sinema filmi ise 2017 yapımı Şansımı Seveyim’de başrolde oynamıştır. Son olarak 2019 yılının yeni dizisi Zalim istanbul dizisinde Zeynep Tuğçe Bayat’ta yer almaktadır. Avşar filmin üstlendiği dizi önceki adı “Artvinli” yeni adı ise “Zalim İstanbul” olarak açıklandı.

zalim-istanbul-bahar-sahin-kimdir-nerelidir-boyu-kac-kilosu-kac
Adı Soyadı Bahar Şahin
Yaşı 22 (26.05.1997)
Boyu 1.65 m
Kilosu 48 kg
Göz Rengi Yeşil
Burcu İkizler
Eğitim Oyunculuk Eğitimi
Sevgilisi Yok
Doğum Yeri Ankara

Biyografisi

Bahar Şahin, 26 Mayıs 1997 tarihinde Ankara’da doğmuştur. Aslen Artvinli olan güzel oyuncu 14 yaşında iken anne ve babası boşandıktan sonra İstanbul’a yerleşerek eğitim hayatına burada devam etmiştir. Okul dönemi boyuncu tiyatro ekiplerine dahil olmuştur. Ankara Altındağ Gençlik Merkez’inde tiyatro ekibine katılmıştır. 2014 ve 2016 yılları arasında “O Hayat Benim” adlı televziyon dizisinde Müge karekterini canlandırmıştır.2017 yılında “Lise Devriyesi” dizisinde Işıl karekterine can verdi. dizideki diğer oyuncular şu şekildedir; Ozan Dolunay, İsmail Ege Şaşmaz, Gökhan Atalay, Ebru Akel, Asena Tuğal, Gamze Süner Atay, Doğan Akdoğan, Uğur Karabulut ve Taylan Güner’dir. Yine 2017 yılında “OHA Diyorum” adlı sinema filminde yer aldı. diğer sinema filmleri; Yol Arkadaşım, İyi Oyun, Yol Arkadaşım 2 gibi filmlerde yer aldı. 2019 yılının yeni dizisi Zalim İstanbul adlı dizide Ceren karekterine can verecektir.

zalim-istanbul-dizisi-sera-kutlubey-kimdir-nerelidir-boyu-kac-kilosu-kac
Adı Soyadı Sera Kutlubey
Yaşı 25 (19.04.1994)
Boyu 1.67 m
Kilosu 52 kg
Göz Rengi Kahverengi
Burcu Koç
Eğitim Haliç Üniversitesi Tiyatro Bölümü
Doğum Yeri İstanbul

Biyografisi

Sera Kutlubey, 19 Nisan 1994 tarihinde İstanbul’da doğmuştur. Haliç Üniversitesi Tiyatro Bölümü’nden mezun olan ve Başkent İletişim Bilimleri Akademisi’nde oyunculuk ve diksiyon dersleri alan güzel oyuncu Sera Kutlubey; ilk oyunculuk deneyimini 2016 yılında rol aldığı Kehribar dizisi ile yaşamış fakat dizi istenilen ilgiye ulaşmadığı için 15 bölüm sürmüştür. Ardından Babam ve Ailesi dizisinde Bülent İnal, Ayça Bingöl, Ceyda Düvenci, Caner Şahin, Erdem Akakçe, Sercan Badur, Doğa Zeynep Doğuşlu, Eva Dedova ve Sezin Bozacı ile birlikte rol almıştır.2017 yılında Kanal D ekranlarında yayınlanan; başrolü Uğur Güneş, Algı Eke ve Bülent Alkış’ın paylaştığı İsimsizler dizisinin kadrosunda yer almıştır ve Seher karakterini canlandırmıştır. 2019 yılının yeni dizisi yapımını Avşar Film’in üstlendiği Zalim İstanbul dizisinde Cemre Karekterini canlandıracaktır.

kardes-cocuklari-dizisi-idris-nebi-taskan-kimdir-nerelidir-boyu-kac-kilosu-kac
Adı Soyadı İdris Nebi Taşkan
Yaşı 21 (18.08.1997)
Boyu 1.90 m
Kilosu 81 kg
Göz Rengi Mavi
Burcu Başak
Eğitim Oyunculuk Eğitimi
Doğum Yeri İstanbul

Biyografisi

İdris Nebi Taşkan, 1997 yılında İstanbul’da doğmuştur. İdris Nebi Taşkan, 21 yaşındadır ve boyu 1.90 m kilosu ise 81 kg’dır. İdris Nebi Taşkan Profesyonel basketbolcudur ayrıca oyunculuk eğitimide almıştır.İlk oyunculuk deneyimini 2011 yılında Muhteşem Yüzyıl adlı dizide Halit Ergenç, Meryem Uzerli, Okan Yalabık, Ozan Güven, Mehmet Günsür, Selma Ergeç, Nebahat Çehre, Vahide Perçin, Gürbey İleri ile birlikte rol almıştır. 2015 yılında Poyraz Karayel dizisinde İlker Kaleli, Burçin Terzioğlu, Musa Uzunlar, Ali İl, Celil Nalçakan, Kanbolat Görkem Arslan, Cem Cücenoğlu, Ataberk Mutlu, Emirhan Akbaba ve Gülçin Hatıhan gibi oyunclarla dizide yer almıştırç. İdris Nebi Taşkan, Star Tv ekranlarında yayınlanan; başrolü Nazan Kesal ve Deniz Baysal ile paylaştığı Fazilet Hanım ve Kızları dizisinde rol aldı ve Yasin karakterini canlandırdı. Daha önce ismi Artvinli olarak açıklanan Avşar Filmin yeni dizisinin ismi Zalim İstanbul olarak açıklandı. Yeni Dizide İdris Nebi Taşkan; Civan Karekterini canlandıracaktır. Dizideki diğer oyuncular ise şu şekildedir: Mine Tuğay,Ozan Dolunay, Berker Güven, Fikret Kuşkan, Deniz Uğur, Simay Barlas, Sera Kutlubey, Bahar Şahin ve Zeynep Tuğçe Bayat’dır. Son olarak İdris Nebi Taşkan, Demir İnşaat Büyükçekmece Spor Kulübü’nde sürdürdüğü basketbol yaşamına oyunculuk için ara verdi artık basketbolu hobi olarak gördüğünü söylemiştir.

zalim-istanbul-deniz-ugur-kimdir-nerelidir-boyu-kac-kilosu-kac
Adı Soyadı Deniz Uğur
Yaşı 47 (17.10.1971)
Boyu 1.67 m
Kilosu 54 kg
Göz Rengi Kahverengi
Burcu Terazi
Eğitim İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuarı Tiyatro Bölümü
Doğum Yeri Ankara

Biyografisi

Deniz Uğur, 17 Ekim 1973 tarihinde Ankara’da doğmuştur. Ünlü opera sanatçısı Mete Uğur ile balerin Suna Uğur’un tek çocuğudur. İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuarı ’nın önce Bale Bölümü’nü bitirmiş, ardından yüksek bölüm sınavlarına girip Tiyatro Bölümü’nden 1995 yılında mezun olmuştur. Deniz Uğur; Adını Feriha Koydum, Umutsuz Ev Kadınları, Paramparça Aşklar, Ertelenmiş Hayatlar, Baba Oluyorum, Sahte Prenses, Hayatım Sana Feda, Yağmur Zamanı, Zümrüt, Benimle Evlenirmisin, Yalan dünya, Kurtlar Sofrası gibi dizi, sinema ve tiyatro oyunlarında yer almıştır. Görünmeyen Dostlar adlı oyunda Şükran Güngör ve Kadriye Kenter’le başrol oynayarak profesyonel tiyatro hayatına başlamıştır. 2015 ve 2016 yılları arasında “Kun Fu Panda” adlı sinema filminde seslendirme yapmıştır. 2017 yılında Kırgın Çiçekler adlı televziyon dizisinde Hazal Benli, Tayanç Ayaydın, Burak Tozkoparan, İpek Karapınar, Özgür Çevik, Biran Damla Yılmaz, Derya Artemel, Veda Yurtsever İpek, Erdal Bilingen ve Gökçe Akyıldız ile birlikte rol almıştır. Dizide Macide karekterini canlandıracaktır. 2018 yılında ise İnsanlık Suçu adlı dizide başrollerinde Kaan Yıldırım ve Gizem Karaca olan dizide yer almıştır. Daha önce ismi Artvinli olarak açıklanan Avşar Filmin yeni dizisinin ismi Zalim İstanbul olarak açıklandı. Yeni Dizide Deniz Uğur; Seher karekterini canlandıracaktır. Dizideki diğer oyuncular ise şu şekildedir: Mine Tuğay,Ozan Dolunay, Berker Güven, Fikret Kuşkan, Simay Barlas, İdris Nebi Taşkan, Sera Kutlubey, Bahar Şahin ve Zeynep Tuğçe Bayat’dır.

zalim-istanbul-simay-barlas-kimdir-nerelidir-boyu-kac-kilosu-kac
Adı Soyadı Simay Barlas
Yaşı 21 (05.05.1998)
Boyu 1.68 m
Kilosu 48 kg
Göz Rengi Kahverengi
Burcu Başak
Eğitim Bilgi Üniversitesi Sinema Televizyon Bölümü
Sevgilisi yok
Doğum Yeri İstanbul

Biyografisi

Simay Barlas, 1998 yılında İstanbul’da doğmuştur. Bilgi Üniversitesi Sinema Televizyon Bölümü okumaktadır. Simay Barlas Uludağ Furitti Extra, Rocco ve Vekta Isıtıcı reklam filmlerinde yer almıştır. 2014 ve 2017 yılları arasında kariyeri’nin ilk dizisi Paramparça adlı televziyon dizisi ile adım atmıştır. Yine 2017 yılında “Adı Efsane” dizisinde Gökçe Bahadır, Erdal Beşikçioğlu, Rojda Demirer, Almila Ada, Cem Yiğit Üzümoğlu, Baran Bölükbaşı, Hakan Ummak, Kaan Sevi, Murat Onuk ve Burak Aybastı ile birlikte rol almıştır. Star Tv’de yayınlanan Hayat Bazen Tatlıdır dizisinde Gözde karakterini canlandırmıştır. Ayrıca 2016 yılında iyi bir çıkış yaparak “Karadeniz Teknik Üniversitesi / En İyi Çıkış Yapan Kadın Oyuncu” ödülü ve “Karadeniz Teknik Üniversitesi / En Yetenekli Genç Oyuncu” ödülünün sahibi olmuştur. 2018 yılında vizyona giren “Dijital Esaret” adlı sinema filminde yer almıştır. Daha önce ismi Artvinli olarak açıklanan Avşar Filmin yeni dizisinin ismi Zalim İstanbul olarak açıklandı. Yeni Dizide Simay Barlas; Damla Karekterini canlandıracaktır. Dizideki diğer oyuncular ise şu şekildedir: Mine Tuğay,Ozan Dolunay, Berker Güven, Fikret Kuşkan, Deniz Uğur, İdris Nebi Taşkan, Sera Kutlubey, Bahar Şahin ve Zeynep Tuğçe Bayat’dır.Son olarak sosyal medyada sürekli büyüyen bir hesabı ve şuanda 600 bin takipçisi vardır.

Adı Soyadı Berker Güven
Yaşı 24 (07.09.1994)
Boyu 1.80 m
Kilosu 77 kg
Göz Rengi Kahverengi
Burcu Başak
Eğitim İstanbul Bilgi Üniversitesi Sinema Televizyon Bölümü
Sevgilisi yok
Doğum Yeri İstanbul

Biyografisi

Berker Güven, 1994 yılında İzmir’de doğmuştur. İstanbul Bilgi Üniversitesi Sinema Televizyon Bölümünü tamamlamıştır. Yakışıklı oyuncu Berker Güven’in boyu 1.80 m ve kilosu ise 77 kg’dır.
İlk oyunculuk deneyimini 2017 yılında gösterime giren Babam filminde yaşayan Berker Güven; Çetin Tekindor ve Melisa Şenolsun ile başrolü paylaştı.2016 ve 2018 yılları arasında yayınlanan televziyon dizisi Vatanım Senisin’de Halit Ergenç, Bergüzar Korel, Miray Daner, Pınar Deniz, Celile Toyon Uysal, Onur Saylak, Boran Kuzum, Senan Kara, Baki Davrak ve Ufuk Bayraktar ile birlikte rol almıştır.
Daha önce ismi Artvinli olarak açıklanan Avşar Filmin yeni dizisinin ismi Zalim İstanbul olarak açıklandı. Yeni Dizide Berker Güven; Nedim Karekterini canlandıracaktır. Dizideki diğer oyuncular ise şu şekildedir: Mine Tuğay,Ozan Dolunay, Fikret Kuşkan, Simay Barlas, Deniz Uğur, İdris Nebi Taşkan, Sera Kutlubey, Bahar Şahin ve Zeynep Tuğçe Bayat’dır.
Son olarak 22. Sadri Alışık Tiyatro ve Sinema Oyuncu Ödülleri’nde Yen adlı tiyatro oyunundaki performansıyla Üstün Akmen Genç Oyuncu Ödülü’nü almıştır.

zalim-istanbul-mine-tugay-kimdir-nerelidir-boyu-kac-kilosu-kac
Adı Soyadı Mine Tugay
Yaşı 40 (28.07.1978)
Boyu 1.70 m
Kilosu 55 kg
Göz Rengi Yeşil
Burcu Aslan
Eğitim İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Oyunculuk Bölümü
Doğum Yeri Konya

Biyografisi

Mine Tugay, 1978 yılı’nda Konya’da doğmuştur. 1997 yılında tiyatro oyununda rol alarak oyunculuğa adım atmıştır. Lise eğitiminden sonra Müjdat Gezen Sanat Merkezi’nde oyunculuk eğitimi almaya başlamıştır. Eğitimini 1998 yılında İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Oyunculuk Bölümünü’nde mezun olmuştur.Lisans eğitimi bitince Bahçeşehir Üniversitesi’nde oyunculuk üzerine yüksek lisans yaptı. Üniversiteye başladığı yıl Gülbeyaz adlı dizide Şevval Sam, Nejat İşler, Meral Çetinkaya, Kamran Usluer, Yeşim Ceren Bozoğlu, Bora Ayanoğlu, Serdar Orçin, Ercü Turan, Burak Sarımola ve Haldun Boysan ile birlikte rol aldı. Dizide Başak karakterini canlandırdı. Sinema dünyasına ise 2004 yılında ‘Adı Aşk Olsun’ ve ‘Gönül Yarası’ adlı filmlerle büyük çıkış yaptı. Bunların yanı sıra çeşitli reklam filmlerinde rol alan başarılı oyuncu Aliye dizisinde Defne karakterini canlandırdı. 2010 yılında Öyle Bir Geçer Zaman Ki adlı dizide Erkan Petekkaya, Ayça Bingöl, Yıldız Çağrı Atiksoy, Aras Bulut İynemli, Emir Berke Zincidi, Meral Çetinkaya, Farah Zeynep Abdullah, Wilma Elles, Orhan Alkaya ve Salih Bademci ile birlikte rol aldı. Dizide Bahar karekterine can veren oyuncu ardından Medcezir dizisinde canlandırdığı Ender karakteri ile oyunculuk hayatında büyük bir çıkış yapmıştır.2019 yeni Zalim İstanbul adlı dizide Şeniz karekterini canlandıracaktır.

Mine Tuğay’ın Dizileri

1998 yılında Karambol Kamil adlı dizide başrol oyuncusu olarak rol almıştır.
2004 yılında Adı Aşk Olsun adlı dizide Eda karekterini canlandırmıştır.
2004 yılında Aliye adlı dizide Defne karekterini canlandırmıştır.
2005 yılında Aşk Her Yaşta adlı dizide Elvan karekterini canlandırmıştır.
2006 yılında Gülpare dizide Başrol Oyuncusu olarak Gülbahar karekterini canlandırmıştır.
2007 yılında Benden Baba Olmaz adlı dizide başrol oyuncusu olarak Sevil karekterine can vermiştir.
2014 yılında Kalp Hırsızı adlı dizide Defne karekterini canlandırmıştır.
2015 yılında Çilek Kokusu adlı dizide Elçin karekterini canlandırdırdı.
2016-2017 yılları arasında ise Paramparça adlı dizide yerini almıştır.

Mine Tuğay’ın Ödülleri

2008 yılında Sinepark Kısa Film Festivali’nde En İyi Kadın Oyuncu olarak seçildi.
2008 yılında VIII. LIONS Tiyatro Ödülleri’nde En İyi Kadın Oyuncu olarak seçildi.
2009 yılında Afife Tiyatro Ödülleri’nde Yılın En Başarılı Kadın Oyuncusu olarak seçilmiştir.

basak-koklu-kaya-kimdir-nerelidir-boyu-kac-kilosu-kac-burcu-nedir
Adı Soyadı Başak Köklükaya
Yaşı 44 (19.04.1974)
Boyu 1.73 m
Kilosu 52 kg
Göz Rengi Ela
Burcu koç
Eğitim Bilkent Üniversitesi Tiyatro Bölümü
Doğum Yeri İstanbul

Biyografisi

Başak Köklükaya, 19 Nisan 1974’de Ankara’da doğdu. Hacettepe Üniversitesi, Ankara Devlet Konservatuvarı, Bale Bölümü ile Bilkent Üniversitesi Müzik ve Sahne Sanatları Fakültesi Tiyatro Bölümü’nden mezun oldu.

Hacettepe Üniversitesi’de bale eğitimi aldı. Kamera karşısına ilk kez Bizimkiler isimli dizide canlandırdığı Özge karakteri ile geçen Başak Köklükaya, sinemaya ise ilk adımı Hamam isimli filmde rol alarak attı. Bu filmdeki rolü ile 1998 yılında Ankara Film Festivali’nde “Umut Veren Yeni Kadın Oyuncu Ödülü”nü aldı. Ali Özgentürk’ün Türkiye Polonya- Çek Cumhuriyeti ortak yapımı olan “Mektup” adlı filminde rol aldı. Ardından 1999yılında Ferzan Özpetek’in “Harem Suare” ve “Hamam”, 2000 yılında ise “Baykuşların Saltanatı” adlı filmlerde yer aldı.Tassos Boulmetis’in “Bir Tutam Baharat”, Zeki Demirkubuz’un “İtiraf”, Alberto Rondalli’in “Derviş” adlı filmlerinde rol aldı.

2003 yılında yönetmenliğini Çağan Irmak’ın yaptığı “Mustafa Hakkında Herşey”, 2005 yılında Yılmaz Erdoğan’nın yönettiği “Organize İşler” ve aynı yıl “Yanık Koza” adlı filmlerde rol aldı. “Yanık Koza”daki başarılı oyunculuyla 2006yılında Beykent Üniversitesi Medya Klübü İletişim Ödülleri’nde “En İyi Kadın Oyuncu” ödülünü aldı. 2006 yılında Taylan Kardeşler’in yönettiği “Küçük Kıyamet” adlı filmde Bilge karakterini canlandırdı.

Kanal D’nin yeni dizisi Zalim İstanbul kadrosuna Dahil oldu. Dizide Seher rolünü oynayacaktır.

Başak Köklükay Ödülleri

2007 – Çağdaş Sinema Oyuncuları Derneği, En İyi Kadın Oyuncu, Küçük Kıyamet
2007 – Sadri Alışık Ödülleri, En İyi Kadın Oyuncu, Küçük Kıyamet
2006 – Beykent Üniversitesi İletişim Ödülleri, En İyi Kadın Oyuncu, Yanık Koza
2001 – Festival International de Cinema-Illes Balears (İspanya), En İyi Kadın Oyuncu Ödülü, Üçüncü Sayfa
2000 – Orhun Arıburnu, En İyi Kadın Oyuncu Ödülü, Üçüncü Sayfa
2000 – 19. Uluslararası İstanbul Film Festivali, Kültür Bakanlığı, En Başarılı Kadın Sanatçı Ödülü, Üçüncü Sayfa
2000 – 19. Uluslararası İstanbul Film Festivali, Eczacıbaşı Vakfı, En İyi Kadın Oyuncu Ödülü, Üçüncü Sayfa
2000 – Çağdaş Sinema Oyuncuları Derneği, En İyi Kadın Oyuncu Ödülü, Üçüncü Sayfa
1999 – Sinema Yazarları Derneği, En İyi Kadın Oyuncu Ödülü, Üçüncü Sayfa
1999 – 36. Antalya Film Festivali, En İyi Kadın Oyuncu Ödülü, Üçüncü Sayfa
1998 – 10. Ankara Uluslararası Film Festivali, Umut Veren Yeni Kadın Oyuncu Ödülü, Hamam

Başak Köklükay Rol Aldığı Dizi ve Filmler

Kül ve Ateş
Süt
Küçük Kıyamet
Organize İşler
Mustafa Hakkında Her şey
Bir Tutam Baharat
Derviş
Harem Suare
Hamam
İtiraf (film)
Duruşma
Üçüncü Sayfa
Mektup
Yanık Koza
Uy Başuma Gelenler
Çemberimde Gül Oya
Sultan Makamı
Esir Şehrin İnsanları
Aşk Ve Gurur
Koltuk Sevdası
Baykuşların Saltanatı
Rıza Beyler
Bizimkiler
Yazlıkçılar